RRemTech 2008
Starts in:

Names are Required from the Following Companies


Company
First Name
Last Name
Registration Type
Maplethorpe Contractors Ltd. 
Name Required
Name Required
Delegate
Maplethorpe Contractors Ltd.
Name Required
Name Required
Delegate
Maplethorpe Contractors Ltd.
Name Required
Name Required
Delegate
Quantum Murray LP   
Name Required
Name Required
Delegate
Quantum Murray LP   
Name Required
Name Required
Delegate

Registration List for RemTech 2008

If your name appears on the list below you are confirmed as a delegate for RemTech 2008.

Final Update: October 9, 2008.


Company
First Name
Last Name
Registration Type
Accelerated Remediation Technologies Ltd.                                        Mohamed                        Abouodah                      
Presenter
SNC-Lavalin Environment Inc.                                                     Mayson                         Abraham                       
Delegate
                                                                                 Margarita                      Aguilera                      
Delegate
Jacques Whitford AXYS                                                            Dele                           Akinnola                      
Delegate
Chevron Canada Limited                                                           Judith                         Albesa                        
Delegate
EnCana Corporation                                                               Renee                          Alessio                       
Delegate
Canadian Natural Resources LTD.                                                  Devin                          Allibone                      
Delegate
Environment Canada                                                               Jeremy                         Anglesey                      
Delegate
Stantec Consulting                                                               Jennifer                       Arnold                        
Presenter
Lakeland College                                                                 Lee                            Arthur                        
Delegate
Geosyntec Consultants                                                            Carol                          Aziz                          
Presenter
Defence Construction Canada                                                      Rhonda                         Bain                          
Delegate
Jacques Whitford AXYS                                                            Garry                          Bain                          
Delegate
Syncrude Canada ltd.                                                             Femi                           Baiyewun                      
Delegate
Devon Canada Corp                                                                Dave                           Baker                         
Delegate
Nilex Inc.                                                                       Kelly                          Baker                         
Delegate
Conestoga-Rovers & Associates                                                    Stephen                        Ball                          
Delegate
AECOM                                                                            Tyler                          Barkhouse                     
ESAA Board
Environmental Services Association of Alberta (ESAA)                             Joe                            Barraclough                   
Staff
G&R Remediation/Enviro Core Sampling                                             Ray                            Barritt                       
Delegate
Pratum Resource Consultants Ltd.                                                 Carol Ann                      Bateman                       
Delegate
S.N.L . Environmental Consulting Ltd.                                            Lorne                          Bates                         
Delegate
EBA Engineeing Consultants Ltd.                                                  Alex                           Bath                          
Delegate
Quantum Murray LP                                                                Guillaume                      Bedard                        
Delegate
HAZCO Environmental Services, a division of CCS Inc.                             Mike                           Beeney                        
Delegate
Biogenie S.R.D.C. Inc.                                                           Christian                      Belanger                      
Delegate
Parkvalley Consulting Ltd.                                                       Chad                           Belenky                       
Delegate
Dillon Consulting Limited                                                        Douglas                        Bell                          
Delegate
Alberta Ingenuity                                                                Candice                        Berezan                       
Presenter
Environmental Resources Management (ERM)                                         Tadd                           Berger                        
Delegate
Iron Horse Earthworks                                                            Christopher                    Bews                          
Delegate
GAIA Contractors                                                                 Todd                           Bilinsky                      
Delegate
Public Works and Government Services Canada                                      Raman                          Birk                          
Delegate
SLR Consulting (Canada) Ltd.                                                     David                          Black                         
Delegate
Devon Canada Corp                                                                Megan                          Blampin                       
Delegate
Imperial Oil Resources                                                           Katherine                      Blaschuk                      
Delegate
Pioneer Professional Services Group                                              Paul                           Blenkhorn                     
Delegate
O'Connor Associates Environmental Inc.                                           Roanne                         Bodnarchuk                    
Delegate
Bodycote Testing Group                                                           Leon                           Bogdan                        
Delegate
SLR Consulting (Canada) Ltd.                                                     Faramarz                       Bogzaran                      
Delegate
WorleyParsons                                                                    Sherri                         Bouchard                      
Delegate
Pembina Area Landfill Ltd.                                                       Gerry                          Bourassa                      
Delegate
Alberta Transportation                                                           Fred                           Bowker                        
Delegate
AGAT Laboratories Ltd.                                                           Peter                          Bradshaw                      
Delegate
Federated Co-operatives Ltd.                                                     Kris                           Bradshaw                      
Delegate
Wiebe Environmental Services Inc.                                                Jason                          Breakey                       
Delegate
North Shore Environmental Consultants Inc.                                       Angela                         Bricker                       
Delegate
SNC-Lavalin Environment Inc.                                                     Monica                         Brightwell                    
Delegate
ARCADIS Canada, Inc.                                                             Stella                         Brimo                         
Delegate
ConocoPhillips Canada                                                            Masten                         Brolsma                       
Delegate
Conestoga-Rovers & Associates                                                    Greg                           Brooks                        
Delegate
Alberta Transportation                                                           Michael                        Brown                         
Delegate
CCS Inc.                                                                         Jeff                           Brown                         
Delegate
WorleyParsons                                                                    Michael                        Brown                         
Delegate
AMEC Earth & Environmental                                                       Randy                          Brunatti                      
Delegate
Department of National Defense                                                   Tony                           Brunner                       
Delegate
EBA Engineeing Consultants Ltd.                                                  Sean                           Buckles                       
Delegate
Envirotech Engineering                                                           Dan                            Bulat                         
Delegate
EnCana Corporation                                                               Andrea                         Bullinger                     
Delegate
Frac Rite Environmental Ltd.                                                     Gordon                         Bures                         
Delegate
Public Works and Government Services Canada                                      Tammy                          Burr                          
Delegate
Muscular Dystrophy Canada Jo-Ann Burton
Guest
Jacques Whitford AXYS                                                            Dave                           Callbeck                      
Delegate
AMEC Earth & Environmental                                                       Daniel                         Cameron                       
Delegate
Canadian Natural Resources LTD.                                                  Ryan                           Cameron                       
Delegate
Pratum Resource Consultants Ltd.                                                 Kristen                        Campbell                      
Delegate
Stantec Consulting                                                               Eric                           Campbell                      
Delegate
Talisman Energy                                                                  Maria                          Campbell                      
Delegate
WorleyParsons                                                                    Craig                          Campbell                      
Delegate
Golder Associates Ltd.                                                           Charito                        Canero                        
Presenter
Ark Envirotech Inc.                                                              Jennifer                       Carscallen                    
Delegate
O'Connor Associates Environmental Inc.                                           James                          Carss                         
Delegate
Osprey Scientific Inc.                                                           Valarie                        Cathcart                      
Delegate
Aqua Terre Solutions Inc.                                                        Michelle                       Chaisson                      
Delegate
SLR Consulting (Canada) Ltd.                                                     Rob                            Chaisson                      
Delegate
McLennan Ross                                                                    Stuart                         Chambers                      
ESAA Board
Canada Colors & Chemicals Ltd.                                                   Leonard                        Chan                          
Delegate
Cement Association of Canada                                                     Brandon                        Chang                         
Delegate
Conestoga-Rovers & Associates                                                    Greig                          Chapman                       
Delegate
Transport Canada                                                                 Ian                            Chatwell                      
Delegate
Alberta Environment                                                              Chi                            Chen                          
Delegate
Alberta International and Intergovernmental Relations                            Svenja                         Chenikel                      
Delegate
North Shore Environmental Consultants Inc.                                       Darren                         Cherniak                      
Delegate
Alberta Environment                                                              Baldev                         Chhabra                       
Delegate
Northern EnviroSearch Ltd.                                                       Tim                            Chidlaw                       
Delegate
Hemmera                                                                          Michael                        Choi                          
Delegate
ENFORM                                                                           Darrell                        Chollak                       
Delegate
Environmental Services Association of Alberta (ESAA)                             Joe                            Chowaniec                     
Staff
Maxxam Analytics Inc.                                                            Bryan                          Chubb                         
Delegate
HAZCO Environmental Services, a division of CCS Inc.                             Tony                           Ciarla                        
Delegate
City of Calgary - Utilities & Environmental Protection                           Rick                           Ciezki                        
Delegate
Alberta Environment                                                              Steve                          Clare                         
Delegate
AMEC Earth & Environmental                                                       Katie                          Clarke                        
Delegate
Indian and Northern Affairs Canada                                               Rob                            Clavering                     
Delegate
Canada Revenue Agency                                                            Douglas                        Clay                          
Presenter
Enerplus Resources                                                               Ben                            Coates                        
Delegate
Geotech Environmental Equipment, Inc.                                            Roy                            Cockwell                      
Delegate
EnCana Corporation                                                               Michael                        Cody                          
Delegate
ALS Laboratory Group                                                             Alison                         Coffin                        
Delegate
Imperial Oil Resources                                                           Robin                          Cole                          
Delegate
Sydney Tar Ponds Agency                                                          Tanya                          Collier MacDonald             
Guest
Access Analytical Laboratories Inc.                                              Bob                            Corbet                        
Delegate
Pioneer Professional Services Group                                              Burton                         Cosgrove                      
Delegate
M-I Swaco                                                                        Bruce                          Cottle                        
Delegate
Solstice Canada Corp.                                                            Michelle                       Cotton                        
Delegate
CCS Inc.                                                                         Jim                            Coughlan                      
Delegate
BP Canada Energy Company                                                         Aileen                         Cowan                         
Delegate
Enerplus Resources                                                               Kathy                          Cox                           
Delegate
Waste Management of Canada                                                       Vince                          Craig                         
Delegate
Enerplus Resources                                                               Rob                            Crawford                      
Delegate
Earthmaster Environmental Strategies Inc.                                        Kent                           Cryer                         
Delegate
Maxxam Analytics Inc.                                                            Dan                            Culig                         
Delegate
Maxxam Analytics Inc.                                                            Michelle                       Cunningham                    
Delegate
Petro Canada                                                                     Jim                            Cunningham                    
Delegate
Conestoga-Rovers & Associates                                                    David                          Cushman                       
Delegate
Quantum Murray LP                                                                Stephen                        Custeau                       
Delegate
Iteration Energy                                                                 Kyla                           Cuthbertson                   
Delegate
Normcan - A CCS Company                                                          Cody                           Cuthill                       
Delegate
Normcan - A CCS Company                                                          Tab                            Cuthill                       
Delegate
Canadian Light Source                                                            Jeff                           Cutler                        
Delegate
Eveready Industrial Services Corp.                                               Susan                          Dabbs                         
Delegate
Iron Horse Earthworks                                                            Barrie                         Dalgetty                      
Delegate
PROECO Corporation                                                               Debbie                         Dargatz                       
Delegate
Conestoga-Rovers & Associates                                                    Rob                            Dauk                          
Delegate
Department of National Defense                                                   Corey                          Davidson                      
Delegate
Conestoga-Rovers & Associates                                                    Jeff                           Davison                       
Delegate
BP Canada Energy Company                                                         Sharon                         Dedio                         
Delegate
Alberta Environment                                                              Richard                        Delorme                       
Delegate
RESEAU environnement                                                             Nathalie                       Demers                        
Guest
Alberta Environment                                                              Steve                          Demkiw                        
Delegate
Consulate General of the Netherlands                                             Maarten                        den Ouden                     
Delegate
Nexen Inc.                                                                       Greg                           Denham                        
Delegate
EBA Engineeing Consultants Ltd.                                                  Bonnie                         Dersken                       
Presenter
HAZCO Environmental Services, a division of CCS Inc.                             Dave                           Desjardins                    
Delegate
Wiebe Environmental Services Inc.                                                Fannie                         Desrosiers                    
Delegate
ALS Laboratory Group                                                             Rob                            Deverall                      
Delegate
GAIA Contractors                                                                 Bob                            Devlin                        
Delegate
AMEC Earth & Environmental                                                       Bruce                          Dewar                         
Delegate
AECOM (formerly Gartner Lee Limited)                                             Rob                            Dicken                        
Delegate
Cement Association of Canada                                                     Colin                          Dickson                       
Delegate
I.W. Kuhn Environmental Ltd.                                                     Roger                          Didychuk                      
Delegate
O'Connor Associates Environmental Inc.                                           Scott                          Digel                         
Delegate
Biogenie S.R.D.C. Inc.                                                           Jeff                           Dirks                         
Delegate
ARCADIS Canada, Inc.                                                             Craig                          Divine                        
Presenter
Public Works and Government Services Canada                                      Edward                         Domijan                       
Delegate
HAZCO Environmental Services, a division of CCS Inc.                             Russ                           Domville                      
Delegate
HydroQual Laboratories Ltd.                                                      Annemarie                      Douglas                       
Presenter
Public Works and Government Services Canada                                      Chris                          Doupe                         
Delegate
Nova Chemicals Corporation                                                       Matt                           Douthwright                   
Delegate
Cement Association of Canada                                                     Ken                            Downes                        
Delegate
WorleyParsons                                                                    Jay                            Drew                          
Delegate
Kinder Morgan Canada                                                             Mike                           Droppo                        
Delegate
Environment Canada                                                               Brian                          Drover                        
Delegate
Matrix Solutions Inc.                                                            Shane                          Duchek                        
Delegate
Duerden & Keane Environmental Inc.                                               Colin                          Duerden                       
Guest
Mackenzie Valley Land & Water Board                                              Manik                          Duggar                        
Delegate
Quantum Murray LP                                                                Percy                          Dumba                         
Delegate
AECOM (formerly UMA Engineering Ltd.)                                            Shawn                          Duncan                        
Delegate
Earthmaster Environmental Strategies Inc.                                        Adam                           Dunn                          
Delegate
Imperial Oil Resources                                                           Linda                          Eastcott                      
Delegate
Layfield Environmental Services Ltd.                                             Glenn                          Eckert                        
Delegate
Osprey Scientific Inc.                                                           Birkley                        Elliot                        
Delegate
Shell Canada Limited                                                             Carol                          Elliott                       
Delegate
Alberta Transportation                                                           Sameh                          Elsayed                       
Delegate
Bodycote Testing Group                                                           Darcy                          Ennis                         
Delegate
MMM Group                                                                        Darryl                         Erichsen                      
Delegate
EBA Engineeing Consultants Ltd.                                                  Jennifer                       Etherington                   
Delegate
AMEC Earth & Environmental                                                       Sean                           Ezekiel                       
Presenter
EBA Engineeing Consultants Ltd.                                                  Cal                            Faminow                       
Delegate
Nor-Alta Environmental Services                                                  Sam                            Fayad                         
Delegate
Trium Environmental Solutions Inc                                                Tina                           Feir                          
Delegate
Clean Harbors Canada, Inc.                                                       Terry                          Fellner                       
Delegate
Calgary Health Region                                                            Jason                          Feltham                       
Delegate
Thurber Engineering Ltd.                                                         Neal                           Fernuik                       
Delegate
Nexen Inc.                                                                       Misty                          Fleming                       
Delegate
Trium Environmental Solutions Inc                                                Liza                           Flemming                      
Delegate
SAIC Canada                                                                      Robert                         Focht                         
Delegate
SLR Consulting (Canada) Ltd.                                                     Tracey                         Forbister                     
Delegate
AECOM                                                                            Ken                            Fossey                        
Delegate
Department of National Defense                                                   Duane                          Freeman                       
Delegate
City of Edmonton Asset Management & Public Works                                 Ken                            Friedrich                     
Presenter
Ground Effects Environmental Services Inc.                                       Sean                           Frisky                        
Delegate
Jacques Whitford AXYS                                                            Sadie                          Garland                       
Delegate
Enbridge Pipelines Inc                                                           Jeannette                      Gasser                        
Delegate
Maxxam Analytics Inc.                                                            Valerie                        Geldart                       
Delegate
PROECO Corporation                                                               Gerry                          Gerke                         
Delegate
TAQA North Ltd                                                                   Joanne                         Germaine                      
Delegate
WorleyParsons                                                                    Dave                           Gibson                        
Delegate
PHH ARC Environmental Limited                                                    Chris                          Gill                          
Delegate
UFA Cooperative Limited                                                          Caroline                       Gilliat                       
Delegate
Taimi Soil Projects                                                              Jeff                           Gillies                       
Delegate
Biogenie S.R.D.C. Inc.                                                           Philippe                       Gingras                       
Delegate
Husky Energy Inc.                                                                Sonia                          Glubish                       
Delegate
Environment Canada                                                               Richard                        Glue                          
Delegate
Newalta Corporation                                                              Quentin                        Goetz                         
Delegate
National Research Council Industrial Research Assistance Program (NRC-IRAP)      Robert                         Golding                       
Delegate
Matrix Solutions Inc.                                                            Claudia                        Gomez                         
Delegate
Imperial Oil Resources                                                           Lili                           Goncalves                     
Delegate
Environmental Services Association of Alberta (ESAA)                             Oscar                          Gonzalez                      
Staff
Newalta Corporation                                                              Troy                           Gooch                         
Delegate
Ecoventure Inc.                                                                  Geoff                          Gooding                       
Delegate
ConocoPhillips Canada                                                            Curtis                         Gordey                        
Delegate
TEREX Environmental Group Inc.                                                   Jacqueline                     Gorman                        
Delegate
Petro Canada                                                                     Kristine                       Gosson-Leafloor               
Delegate
City of Edmonton Asset Management & Public Works                                 Wanda                          Goulden                       
Delegate
Bodycote Testing Group                                                           Andrea                         Granger                       
Delegate
Maxxam Analytics Inc.                                                            Elaine                         Grant                         
Delegate
PHH ARC Environmental Limited                                                    Terri Lynn                     Grant                         
Delegate
Department of National Defense                                                   Michael                        Gray                          
Delegate
Environment Canada                                                               Michelle                       Gray                          
Delegate
University of Waterloo                                                           Bruce                          Greenberg                     
Presenter
Federation of Canadian Municipalities                                            Paul                           Gregory                       
Delegate
Biogenie S.R.D.C. Inc.                                                           Ed                             Guenther                      
Delegate
Nor-Alta Environmental Services                                                  Jim                            Haeberle                      
Delegate
EcoLog ERIS                                                                      Joan                           Hagerman                      
Delegate
City of Medicine Hat                                                             Ian                            Hakes                         
Delegate
Public Works and Government Services Canada                                      Jerry                          Haley                         
Delegate
Energy Resources Conservation Board (ERCB)                                       Susan                          Halla                         
Delegate
TL2 Project & Event Management                                                   Lorrine                        Hamdon                        
Staff
Ecomark Ltd.                                                                     Alicia                         Hamm                          
Delegate
AECOM                                                                            Priya                          Handa                         
Delegate
Environmental Resources Management (ERM)                                         David                          Hango                         
Delegate
O'Connor Associates Environmental Inc.                                           Boyde                          Hann                          
Delegate
Clear Flow Consulting Ltd.                                                       Jerry                          Hanna                         
Delegate
Imperial Oil Resources                                                           Tim                            Harbarenko                    
Delegate
WorleyParsons                                                                    Steve                          Hardy                         
Delegate
AGAT Laboratories Ltd.                                                           Kelly                          Harfman                       
Delegate
Terra Tech Remediation                                                           Chris                          Harper                        
Presenter
AECOM (formerly UMA Engineering Ltd.)                                            Craig                          Harris                        
Delegate
EnCana Corporation                                                               Eugene                         Harrison                      
Delegate
Canadian Natural Resources LTD.                                                  David                          Hart                          
Delegate
Deltares - TNO                                                                   Niels                          Hartog                        
Presenter
Alberta Finance and Enterprise                                                   Mark                           Haxby                         
Delegate
TR3 Energy Inc.                                                                  Lance                          Hayman                        
Delegate
ARCADIS Canada, Inc.                                                             Kim                            Heinze                        
Presenter
ATCO Electric                                                                    Michael                        Henze                         
Delegate
SLR Consulting (Canada) Ltd.                                                     Greg                           Hern                          
Delegate
Regenesis                                                                        Todd                           Herrington                    
Delegate
SLR Consulting (Canada) Ltd.                                                     Rhonda                         Hewko                         
Delegate
CCS Inc.                                                                         Deborah                        Hicke                         
Delegate
Stantec Consulting                                                               Chaymie                        Hintz                         
Delegate
I.W. Kuhn Environmental Ltd.                                                     Trevor                         Hittel                        
Delegate
ALS Laboratory Group                                                             Stephanie                      Hoeppner                      
Delegate
Wardrop Engineering Inc.                                                         Chad                           Hohol                         
Delegate
Pidherney's                                                                      Darcy                          Hoiland                       
Delegate
Pratum Resource Consultants Ltd.                                                 Rod                            Holliday                      
Delegate
Trace Associates Inc.                                                            Shane                          Holunga                       
Delegate
Maxxam Analytics Inc.                                                            Jill                           Horbay                        
Delegate
Maple Leaf Environmental Equipment                                               Steve                          Howard                        
Delegate
Alberta Environment                                                              Darlene                        Howat                         
Delegate
Shell Canada Limited                                                             Lee                            Howell                        
Delegate
Pacific Western Technologies                                                     Dorthea                        Hoyt                          
Presenter
Matrix Solutions Inc.                                                            Phil                           Hum                           
Delegate
I.W. Kuhn Environmental Ltd.                                                     Kevin                          Hunsche                       
Delegate
Clear Flow Consulting Ltd.                                                       Mark                           Hurst                         
Delegate
AECOM (formerly UMA Engineering Ltd.)                                            Wade                           Husak                         
Delegate
Alberta Environment                                                              Faye                           Hutchings                     
Delegate
Newalta Corporation                                                              Graeme                         Hutton                        
Delegate
PHH ARC Environmental Limited                                                    Jordan                         Hyshka                        
Delegate
Enbridge Pipelines Inc                                                           Jason                          Ingledew                      
Delegate
Quantum Murray LP                                                                David                          Isopo                         
Presenter
Ministry of Transportation                                                       Diane                          Ivanauskas                    
Delegate
Ivey International Inc.                                                          George (Bud)                   Ivey                          
Presenter
Department of National Defense                                                   Lisa                           Jackson                       
Delegate
PHH ARC Environmental Limited                                                    Don                            Jakul                         
Delegate
ALS Laboratory Group                                                             Brianna                        Janssen                       
Delegate
Alberta Finance and Enterprise                                                   Norm                           Jede                          
Delegate
ALS Laboratory Group                                                             Nova                           Jenkins                       
Delegate
Husky Energy Inc.                                                                Gordon                         Jesse                         
Delegate
Indian and Northern Affairs Canada                                               Shelly                         Johnson                       
Delegate
Western Canadian Containment                                                     Marcel                         Johnson                       
Delegate
ENFORM                                                                           Caroline                       Johnston                      
Delegate
Kinder Morgan Canada                                                             Nisha                          Jones                         
Delegate
JSK Consulting LTD.                                                              Tom                            Judd                          
Delegate
Envirotech Services                                                              Raymond                        Juska                         
Delegate
Department of National Defense                                                   Garry                          Kane                          
Delegate
Concept Controls Inc.                                                            Ben                            Karst                         
Delegate
S.N.L . Environmental Consulting Ltd.                                            Al                             Kaun                          
Delegate
Duerden & Keane Environmental Inc.                                               Sue                            Keane                         
Guest
Calgary Zoological Society                                                       Brian                          Keating                       
Presenter
Husky Energy Inc.                                                                Theresa                        Keenan                        
Delegate
Sequoia Environmental                                                            Kevin                          Keenan                        
Delegate
CETAC-WEST (Canadian Environmental Technology Advancement Corporation - WEST)    Margaret                       Kelly                         
Presenter
Plains Midstream Canada                                                          Paul                           Kelly                         
Delegate
SLR Consulting (Canada) Ltd.                                                     Mitch                          Kenaschuk                     
Delegate
Maplethorpe Contractors Ltd.                                                     Skip                           Kerr                          
ESAA Board
GEO Inc.                                                                         Lowell                         Kessel                        
Presenter
Aqua Terre Solutions Inc.                                                        Thom                           Kewen                         
Delegate
Solstice Canada Corp.                                                            Linda                          Keyes                         
Delegate
SLR Consulting (Canada) Ltd.                                                     Daniel                         Kilborn                       
Delegate
Kimmitt Excavating                                                               Kyle                           Kimmitt                       
Delegate
Alberta Environment                                                              Kim                            Kirillo                       
Delegate
JSK Consulting LTD.                                                              Jim                            Kitchen                       
Delegate
Environment Canada                                                               Jody                           Klassen                       
Delegate
Equilibrium Environmental Inc                                                    Anthony                        Knafla                        
Presenter
Penn West Energy Trust                                                           Tom                            Knapik                        
Delegate
Pidherney's                                                                      Myron                          Korver                        
Delegate
TR3 Energy Inc.                                                                  Russell                        Kossowan                      
Delegate
Canada Colors & Chemicals Ltd.                                                   Darren                         Kostiw                        
Delegate
Western Canadian Containment                                                     Wes                            Kowalchuk                     
Delegate
Indian and Northern Affairs Canada                                               Patrick                        Kramers                       
Delegate
Alberta Employment and Immigration                                               Karen                          Kruselnicki                   
Delegate
Cement Association of Canada                                                     Todd                           Kruszewski                    
Delegate
Summit Environmental Consultants                                                 Rob                            Kupchanko                     
Delegate
O'Connor Associates Environmental Inc.                                           Aurore                         Kurc                          
Delegate
Wardrop Engineering Inc.                                                         Rasmussen                      Kurt                          
Delegate
Canadian Natural Resources LTD.                                                  Jocelan                        Ladner                        
Delegate
Newalta Corporation                                                              Scott                          Laird                         
Delegate
Alberta Environment                                                              Brian                          Lambert                       
Delegate
Devon Canada Corp                                                                Craig                          Langford                      
Delegate
City of Edmonton Asset Management & Public Works                                 Dave                           Lapp                          
Delegate
Sydney Tar Ponds Agency                                                          Roger                          Larkin                        
Presenter
ReNew Canada Magazine                                                            Todd                           Latham                        
Delegate
Biogenie S.R.D.C. Inc.                                                           Guy                            Lavoie                        
Presenter
ALS Laboratory Group                                                             Kristie                        Lee                           
Delegate
Dillon Consulting Limited                                                        Claudine                       Lee                           
Delegate
ECO Canada - Environmental Careers Organization                                  Janelle                        Leonard                       
Delegate
Vermilion Resources                                                              Anne                           Lerner                        
Delegate
Alberta Environment                                                              Gene                           Leskiw                        
Delegate
Waste Management of Canada                                                       John                           Lewis                         
ESAA Board
Bodycote Testing Group                                                           Darlene                        Lintott                       
Delegate
Wardrop Engineering Inc.                                                         Kelly                          Ljunggren                     
Delegate
ARCADIS Canada, Inc.                                                             Miranda                        Logan                         
Presenter
Shell Canada Limited                                                             Roman                          Lohin                         
Delegate
OCETA                                                                            Tammy                          Lomas-Jylha                   
Presenter
Maple Leaf Environmental Equipment                                               Bruce                          Lounsbury                     
Delegate
Plant Product Co. Ltd.                                                           Dave                           Lubrick                       
Delegate
Husky Energy Inc.                                                                Bill (William)                 MacDonald                     
Delegate
Industry Canada                                                                  Glenn                          MacDonell                     
Presenter
Indian and Northern Affairs Canada                                               Jessica                        Mace                          
Delegate
Alberta Environment                                                              Myndy                          Machan                        
Delegate
Waste Services (CA) Inc.                                                         Gord                           Machon                        
Delegate
Solstice Canada Corp.                                                            Chrissy                        MacInnes                      
Delegate
Rice Earth Sciences                                                              Allister                       MacIsaac                      
Delegate
TerraLogix Solutions Inc.                                                        Cameron                        Mackee                        
Delegate
Cortek Drilling Inc.                                                             Keith                          MacKenzie                     
Delegate
Thurber Engineering Ltd.                                                         Brian                          MacKinnon                     
Delegate
AMEC Earth & Environmental                                                       Ian                            Macleod                       
Delegate
Celtic Exploration                                                               Rob                            MacLeod                       
Delegate
ALS Laboratory Group                                                             Luke                           MacMillan                     
Delegate
Odyssey Environmental Ltd.                                                       Dallas                         MacNaughton                   
Delegate
Alberta Research Council                                                         Terry                          Macyk                         
Delegate
Oak Environmental Inc.                                                           Frank                          Magdich                       
Delegate
ALS Laboratory Group                                                             Brent                          Makelki                       
Delegate
HAZCO Environmental Services, a division of CCS Inc.                             Myles                          Makortoff                     
Delegate
Alberta Employment and Immigration                                               Sherry                         Maljan                        
Delegate
Federation of Canadian Municipalities                                            Jessica                        Mankowski                     
Delegate
Maplethorpe Contractors Ltd.                                                     David                          Maplethorpe                   
Delegate
Saskatchewan Environmental Industry and Managers Association SEIMA               Kevin                          Marpole                       
Delegate
Ecomark Ltd.                                                                     Bill                           Marsh                         
Delegate
North Shore Environmental Consultants Inc.                                       Tyler                          Martin                        
Delegate
AECOM (formerly UMA Engineering Ltd.)                                            Darren                         Mason                         
Delegate
Stantec Consulting                                                               Chris                          Mathies                       
Delegate
Bodycote Testing Group                                                           Philip                         Maurice                       
Delegate
Wardrop Engineering Inc.                                                         Rob                            Maurice                       
Delegate
Clean Harbors Canada, Inc.                                                       Tara                           Mayan                         
Delegate
Matrix Solutions Inc.                                                            Mary                           Mayes                         
Delegate
Talisman Energy                                                                  Vanessa                        McCann                        
Delegate
City of Edmonton Asset Management & Public Works                                 Don                            McClymont                     
Delegate
ParklandGEO                                                                      Mike                           McCormick                     
Delegate
Public Works and Government Services Canada                                      Matthew                        Mcelwaine                     
Presenter
ALS Laboratory Group                                                             Sue                            McGregor                      
Delegate
Matrix Solutions Inc.                                                            Clinton                        McKee                         
Delegate
Normcan - A CCS Company                                                          Curtis                         McKinnon                      
Delegate
Alberta Environment                                                              Janet                          McLean                        
Delegate
Sequoia Environmental                                                            Kevin                          McLean                        
Delegate
WorleyParsons                                                                    Kim                            Mcleish                       
Delegate
Mackenzie Valley Land & Water Board                                              Valerie                        Meeres                        
Delegate
Husky Energy Inc.                                                                Chris                          Meloche                       
Delegate
Solstice Canada Corp.                                                            Margo                          Metcalfe                      
Delegate
RESEAU environnement                                                             Josée                          Méthot                        
Guest
Pioneer Professional Services Group                                              Tanya                          Michailuck                    
Delegate
Federation of Canadian Municipalities                                            Jas                            Michalski                     
Delegate
Bodycote Testing Group                                                           Alain                          Michaud                       
Delegate
O'Connor Associates Environmental Inc.                                           Robert                         Micklethwaite                 
Delegate
Shell Canada Limited                                                             Gary                           Millard                       
Presenter
Ashtead Technology Rentals                                                       Mark                           Mininch                       
Delegate
SNC-Lavalin Environment Inc.                                                     Tim                            Mohring                       
Delegate
Cement Association of Canada                                                     Sally                          Moore                         
Delegate
Devon Canada Corp                                                                Brent                          Moore                         
Delegate
Inter Pipeline Fund                                                              Tim                            Moran                         
Delegate
Adventus Group                                                                   Joanna                         Moreno                        
Delegate
Bodycote Testing Group                                                           Marcia                         Moulton                       
Delegate
ConocoPhillips Canada                                                            Ole                            Mrklas                        
Delegate
Environment Canada                                                               Rita                           Mroz                          
Delegate
Layfield Environmental Services Ltd.                                             Dave                           Mueller                       
Delegate
Mackenzie Valley Land & Water Board                                              Tyree                          Mullaney                      
Delegate
Morgan Construction and Environmental Ltd.                                       Tracy                          Muloin                        
Delegate
WorleyParsons                                                                    Ryan                           Murphy                        
Delegate
Ivey International Inc.                                                          Larry                          Neil                          
Delegate
Nelson Environmental Remediation Ltd.                                            Darryl                         Nelson                        
Delegate
Osprey Scientific Inc.                                                           Gordon                         Nelson                        
Delegate
AGES (A Division of BrockWhite Canada Company)                                   Daryl                          Ness                          
Delegate
Bodycote Testing Group                                                           Randy                          Neumann                       
ESAA Board
Sequoia Environmental                                                            Barry                          Nevokshonoff                  
Delegate
University of Alberta, Environmental Resource Management Program                 Irene                          Ng                            
Delegate
Alberta Environment                                                              Kevin                          Nipp                          
Delegate
AECOM                                                                            Bruce                          Noble                         
Presenter
Wardrop Engineering Inc.                                                         Joel                           Nolin                         
Delegate
WorleyParsons                                                                    Clare                          North                         
Delegate
North Shore Environmental Consultants Inc.                                       Dan                            Novecosky                     
Delegate
Alberta Environment                                                              Eden                           Nunes-Vaz                     
Delegate
Golder Associates Ltd.                                                           Sam                            Ogali                         
Delegate
Bodycote Testing Group                                                           Garry                          Ogletree                      
Delegate
AECOM (formerly UMA Engineering Ltd.)                                            Nick                           Oke                           
Delegate
Newalta Corporation                                                              Colin                          Oke                           
Delegate
SLR Consulting (Canada) Ltd.                                                     Peter                          Olmsted                       
ESAA Board
Alberta Advanced Education and Technology                                        Tim                            Olsen                         
Presenter
EnCana Corporation                                                               Jen                            Olsson                        
Delegate
Indian and Northern Affairs Canada                                               Alison                         Ondrack                       
Delegate
Wiebe Environmental Services Inc.                                                Ed                             Osborne                       
Delegate
Alberta Environment                                                              Rick                           Ostertag                      
Delegate
Trium Environmental Solutions Inc                                                Gwen                           O'Sullivan                    
Presenter
Oxy Teknologies Inc.                                                             Dennis                         Owens                         
Presenter
TAQA North Ltd                                                                   Julie                          Oxtoby                        
Delegate
ECO Canada - Environmental Careers Organization                                  Joel                           Pagnucco                      
Delegate
Alberta Finance and Enterprise                                                   Anurag                         Pandey                        
Presenter
Chemco Inc.                                                                      Jean                           Pare                          
Presenter
City of Calgary - Utilities & Environmental Protection                           Trent                          Parks                         
Delegate
City of Calgary - Utilities & Environmental Protection                           Trent                          Parks                         
Presenter
Wardrop Engineering Inc.                                                         Barbara                        Parr                          
Delegate
Public Works and Government Services Canada                                      Eric                           Parsons                       
Delegate
SLR Consulting (Canada) Ltd.                                                     Lindsay                        Paterson                      
Presenter
North Shore Environmental Consultants Inc.                                       Jeremy                         Paul                          
Delegate
Rice Earth Sciences                                                              Joe                            Pegoraro                      
Delegate
Biogenie S.R.D.C. Inc.                                                           Jean-Pierre                    Pelletier                     
Delegate
Ivey International Inc.                                                          Dan                            Peperling                     
Delegate
BP Canada Energy Company                                                         Colin                          Peters                        
Delegate
Treasury Board of Canada                                                         Andrea                         Peters                        
Delegate
CCS Inc.                                                                         Jeff                           Peterson                      
Delegate
Pioneer Professional Services Group                                              Bryce                          Peterson                      
Delegate
City of Calgary - Utilities & Environmental Protection                           Colette                        Petit                         
Delegate
EnCana Corporation                                                               Mike                           Pittman                       
Delegate
HAZCO Environmental Services, a division of CCS Inc.                             Greg                           Plotnikoff                    
Delegate
Abandonrite                                                                      Amanda                         Pocsik                        
Delegate
Morgan Construction and Environmental Ltd.                                       Jason                          Pocza                         
Delegate
Environment Canada                                                               Ute                            Pott                          
Delegate
Biogenie S.R.D.C. Inc.                                                           Michel                         Pouliot                       
Delegate
Department of National Defense                                                   Jonathon                       Preston                       
Presenter
Alberta Environment                                                              Bryan                          Pretula                       
Delegate
ALS Laboratory Group                                                             Lynsey                         Price                         
Delegate
Hemmera                                                                          Eric                           Pringle                       
Delegate
Ground Effects Environmental Services Inc.                                       Calvin                         Prokop                        
Delegate
Alberta Environment                                                              Ryan                           Puhlmann                      
Delegate
Earthmaster Environmental Strategies Inc.                                        Glen                           Pullishy                      
Delegate
Alberta Transportation                                                           Shaun                          Quinn                         
Delegate
AGAT Laboratories Ltd.                                                           Shawna                         Rabichuk                      
Delegate
Northern EnviroSearch Ltd.                                                       Bob                            Raina                         
Delegate
SLR Consulting (Canada) Ltd.                                                     Kevin                          Rattue                        
Delegate
Newalta Corporation                                                              Christie                       Reeve                         
Delegate
Dillon Consulting Limited                                                        Marie-Claude                   Reid                          
Delegate
EBA Engineeing Consultants Ltd.                                                  Neil                           Reid                          
Presenter
Pengrowth Corporation                                                            Blake                          Reid                          
Delegate
Matrix Solutions Inc.                                                            Rob                            Reimer                        
Delegate
Biogenie S.R.D.C. Inc.                                                           Monica                         Renner                        
Delegate
AGES (A Division of BrockWhite Canada Company)                                   Aaron                          Rennie                        
Delegate
EBA Engineeing Consultants Ltd.                                                  Wayne                          Reti                          
Delegate
AECOM                                                                            Grant                          Rezewski                      
Delegate
Alberta Environment                                                              Robert                         Ribbon                        
Delegate
Frac Rite Environmental Ltd.                                                     Tyler                          Riewe                         
Delegate
Alberta Environment                                                              Carrie                         Robertson                     
Delegate
Wiebe Environmental Services Inc.                                                Craig                          Robertson                     
ESAA Board
Alberta Ingenuity                                                                Kirk                           Rockwell                      
Presenter
Summit Environmental Consultants                                                 Erin                           Rooney                        
Delegate
HazMat Management Magazine                                                       Jamie                          Ross                          
Delegate
Conestoga-Rovers & Associates                                                    Matthew                        Rousseau                      
Presenter
AECOM                                                                            Don                            Roy                           
Delegate
Osprey Scientific Inc.                                                           George                         Ruddock                       
Delegate
Newalta Corporation                                                              Rhonda                         Rudnitski                     
ESAA Board
Concept Controls Inc.                                                            Jordyn                         Rudyk                         
Delegate
Waste Services (CA) Inc.                                                         John                           Rush                          
Delegate
Cement Association of Canada                                                     Bryan                          Russell                       
Delegate
Aqua Terre Solutions Inc.                                                        Chris                          Ruttle                        
Delegate
Environment Canada                                                               Mitra                          Saidi                         
Delegate
Canadian Natural Resources LTD.                                                  Darlene                        Sakires                       
Delegate
O'Connor Associates Environmental Inc.                                           Wanda                          Sakura                        
Delegate
ARCADIS Canada, Inc.                                                             Ronald                         Salomonson                    
Delegate
Seaway Project Management                                                        Nailish                        Samanani                      
Delegate
HAZCO Environmental Services, a division of CCS Inc.                             Warren                         Sandes                        
Delegate
Ivey International Inc.                                                          John                           Sankey                        
Delegate
Stantec Consulting                                                               Greg                           Saretzky                      
Delegate
Satre Consulting Inc.                                                            Brent                          Satre                         
Delegate
SNC-Lavalin Environment Inc.                                                     Gillian                        Savage                        
Delegate
Alberta Environment                                                              Norman                         Sawatsky                      
Delegate
Petro Canada                                                                     Phil                           Scalia                        
Delegate
Eveready Industrial Services Corp.                                               Trevor                         Schell                        
Delegate
Department of Foreign Affairs and International Trade                            Barry                          Schlinker                     
Delegate
Bodycote Testing Group                                                           Karen                          Schmidt                       
Delegate
Trace Associates Inc.                                                            Carlene                        Schmidt                       
Delegate
Pratum Resource Consultants Ltd.                                                 Richard                        Scholz                        
Delegate
Custom Environmental Services Ltd.                                               Gavin                          Scott                         
ESAA Board
Muscular Dystrophy Canada Jennifer                       Scrubb
Guest
Pengrowth Corporation                                                            Sheldon                        Scyrup                        
Delegate
Petro Canada                                                                     Chad                           Seigel                        
Delegate
FMC                                                                              Frank                          Sessa                         
Presenter
Clean Earth Solutions Ltd.                                                       Kevin                          Sharfe                        
Delegate
Public Works and Government Services Canada                                      Rae-Ann                        Sharp                         
Delegate
EnviroRentals                                                                    Kae                            Shummoogum                    
Delegate
Bio-Synergy Resources Inc.                                                       Brad                           Shybunka                      
Delegate
Alberta Environment                                                              Danielle                       Siemens                       
Delegate
Indian and Northern Affairs Canada                                               Katherine                      Silcock                       
Delegate
Department of National Defense                                                   Ken                            Simonite                      
Delegate
Biogenie S.R.D.C. Inc.                                                           Wade                           Simpson                       
Delegate
Wiebe Environmental Services Inc.                                                Kirk                           Skocylas                      
Delegate
Laurie Skreslet                                                                  Laurie                         Skreslet                      
Presenter
Public Works and Government Services Canada                                      Andrew                         Smith                         
Delegate
Trace Associates Inc.                                                            Rhonda                         Smith                         
Delegate
McCue Environmental Contracting                                                  Lynda                          Smithard                      
Delegate
WorleyParsons                                                                    Matt                           Snowdon                       
Delegate
Environment Canada                                                               Amy                            Sparks                        
Delegate
UFA Cooperative Limited                                                          Nicole                         Sparks                        
Delegate
Environmental Services Association of Alberta (ESAA)                             Laurie Spears
Staff
University of Waterloo                                                           Kammy                          Sra                           
Presenter
WorleyParsons                                                                    Vince                          Stein                         
Delegate
AMEC Earth & Environmental                                                       Jackie                         Stephenson                    
Delegate
Stantec Consulting                                                               Steve                          Sterling                      
Delegate
EBA Engineeing Consultants Ltd.                                                  Aileen                         Stevens                       
Delegate
Keneco Environmental Services (2000) Inc.                                        Tom                            Stevenson                     
Delegate
Shaw Environmental                                                               Ernie                          Stine                         
Presenter
Waste Management of Canada                                                       Tom                            Stock                         
Delegate
Talisman Energy                                                                  Darren                         Stokes                        
Delegate
National Research Council Industrial Research Assistance Program (NRC-IRAP)      Rolf                           Stokhuyzen                    
Delegate
Earthmaster Environmental Strategies Inc.                                        Brent                          Strilchuk                     
Delegate
ChemRem International LLC                                                        James                          Studer                        
Presenter
HAZCO Environmental Services, a division of CCS Inc.                             Codi                           Suitor                        
Delegate
Rice Earth Sciences                                                              Ron                            Surry                         
Delegate
Quantum Murray LP                                                                Tamara                         Sutherland                    
Delegate
Waste Management of Canada                                                       Dan                            Swaney                        
Delegate
SLR Consulting (Canada) Ltd.                                                     Doug                           Sweeney                       
Delegate
Pioneer Professional Services Group                                              Bonnie                         Swift                         
Delegate
Bodycote Testing Group                                                           Chris                          Swyngedouw                    
Delegate
MMM Group                                                                        Darcy                          Talma                         
Delegate
ALS Laboratory Group                                                             Carla                          Tauber                        
Delegate
Quantum Murray LP                                                                Steve                          Taylor                        
Delegate
Consulate General of the Netherlands                                             Karim                          Tejani                        
Delegate
Damen Dredging Equipment                                                         David                          Tenwolde                      
Presenter
Jacques Whitford AXYS                                                            Ron                            Thiessen                      
Delegate
Maxxam Analytics Inc.                                                            Leanna                         Thomas                        
Delegate
Golder Associates Ltd.                                                           Rob                            Thompson                      
Delegate
Pidherney's                                                                      Kyle                           Thompson                      
Delegate
Public Works and Government Services Canada                                      Anne                           Thompson                      
Delegate
JSK Consulting LTD.                                                              Mike                           Thygesen                      
Delegate
JSK Consulting LTD.                                                              Stacy                          Thygesen                      
Delegate
Imperial Oil Resources                                                           Tristram                       Tidd                          
Delegate
Normcan - A CCS Company                                                          Susan                          Tiffin                        
Delegate
Axiom Environmental Inc.                                                         Miles                          Tindal                        
Presenter
Matrix Solutions Inc.                                                            Patrick                        Todd                          
Delegate
Newalta Corporation                                                              Darren                         Tomecek                       
Delegate
Environmental Resources Management (ERM)                                         Derek                          Tomlinson                     
Presenter
SLR Consulting (Canada) Ltd.                                                     Lisa                           Tomlinson                     
Presenter
Transport Canada                                                                 Scott                          Tomlinson                     
Delegate
Sustainable Development Technology Canada (SDTC)                                 Zoltan                         Tompa                         
Delegate
Baytex Energy Ltd.                                                               Anthony                        Traverse                      
Delegate
Wiebe Environmental Services Inc.                                                Karen                          Trenholm                      
Delegate
Nilex Inc.                                                                       Serge                          Trinca                        
Delegate
Public Works and Government Services Canada                                      Clayton                        Truax                         
Delegate
Vertex Environmental Solutions. Inc.                                             Bruce                          Tunnicliffe                   
Presenter
TerraLogix Solutions Inc.                                                        Jamie                          Twa                           
Delegate
ConocoPhillips Canada                                                            Brad                           Uggerslev                     
Delegate
Mackenzie Valley Land & Water Board                                              Anne                           Umpleby                       
Delegate
Klohn Crippen Berger Ltd.                                                        Ian                            Ursu                          
Delegate
Transport Canada                                                                 Eddie                          Uyeda                         
Delegate
Deltares - TNO                                                                   Hans                           van Duijne                    
Presenter
Canadian Light Source                                                            Lisa                           Van Loon                      
Delegate
Abandonrite                                                                      Trevor                         Vance                         
Delegate
Groundwater Technology                                                           Yvo                            Veenis                        
Presenter
Adventus Group                                                                   John                           Vogan                         
Delegate
ATCO Electric                                                                    Greg                           Walker                        
Delegate
AMEC Earth & Environmental                                                       Dean                           Wall                          
Delegate
Alberta International and Intergovernmental Relations                            Orest                          Warchola                      
Delegate
Canadian Light Source                                                            Jeff                           Warner                        
Delegate
Shell Canada Limited                                                             Randall                        Warren                        
Delegate
Public Works and Government Services Canada                                      David                          Wasiuta                       
Delegate
Nelson Environmental Remediation Ltd.                                            Tyrel                          Watchell                      
Delegate
Lafarge Canada Inc.                                                              Karrie-Lynne                   Watson                        
Delegate
Nilex Inc.                                                                       Collin                         Watson                        
Delegate
Sustainable Development Technology Canada (SDTC)                                 Keith                          Watson                        
Delegate
Transport Canada                                                                 Gary                           Watson                        
Delegate
Keneco Environmental Services (2000) Inc.                                        Troy                           Wawrinchuk                    
Delegate
Klohn Crippen Berger Ltd.                                                        Chad                           Wawrinchuk                    
Delegate
TR3 Energy Inc.                                                                  Teresa                         Webb                          
Delegate
Apache Canada Ltd.                                                               Paul                           Weeks                         
Delegate
S.N.L . Environmental Consulting Ltd.                                            Wendy                          Weiss                         
Delegate
Quantum Murray LP                                                                Jeff                           Westeinde                     
Delegate
AGES (A Division of BrockWhite Canada Company)                                   Jeremy                         Whalen                        
Delegate
Strata Environmental Ltd.                                                        D'Arcy                         White                         
Delegate
Imperial Oil Resources                                                           Ashley                         Widdes                        
Delegate
Ecoventure Inc.                                                                  Stuart                         Widmer                        
Delegate
Wiebe Environmental Services Inc.                                                Wayne                          Wiebe                         
Delegate
Wiebe Environmental Services Inc.                                                Nigel                          Wiebe                         
Delegate
Portland Cement Association                                                      Charles                        Wilk                          
Delegate
ConocoPhillips Canada                                                            Shawn                          Willetts                      
Delegate
Nilex Inc.                                                                       Brian                          Williams                      
Delegate
US EPA - Region 8                                                                Laura                          Williams                      
Presenter
AECOM                                                                            David                          Wilson                        
Delegate
Iron Horse Earthworks                                                            Tyler                          Wilson                        
Delegate
SLR Consulting (Canada) Ltd.                                                     Gary                           Winthrop                      
Delegate
Golder Associates Ltd.                                                           Jeffrey                        Wisby                         
Delegate
TerraLogix Solutions Inc.                                                        Paul                           Wiseman                       
Delegate
WorleyParsons                                                                    Kate                           Witte                         
Delegate
Consulate General of the Netherlands                                             Henk ten                       Wolde                         
Delegate
Ground Effects Environmental Services Inc.                                       Joel                           Wolensky                      
Delegate
ALS Laboratory Group                                                             Terry                          Wollin                        
Delegate
O'Connor Associates Environmental Inc.                                           Tai                            Wong                          
Presenter
Maxxam Analytics Inc.                                                            Don                            Wood                          
Delegate
Iron Horse Earthworks                                                            Dale                           Woodward                      
Delegate
AGAT Laboratories Ltd.                                                           Mariela                        Worsley                       
Delegate
Bio-Synergy Resources Inc.                                                       Tim                            Wyatt                         
Delegate
Public Works and Government Services Canada                                      Sebastien                      Yelle                         
Delegate
UFA Cooperative Limited                                                          Brett                          Yeske                         
Delegate
Indian and Northern Affairs Canada                                               Mark                           Yetman                        
Delegate
Imperial Oil Resources                                                           Michelle                       Young                         
Delegate
Pratum Resource Consultants Ltd.                                                 Steve                          Zagorsky                      
Delegate
Advantage Energy Income Fund                                                     Mark                           Zan                           
Delegate
AECOM                                                                            Mike                           Zimmel                        
Delegate

 

 

(c) 2002-2007 Environmental Services Association of Alberta - Privacy Policy